אודות הסטודיו

  /  אודות הסטודיו

ליווי מלא משלב התכנון עד שלב הביצוע והכניסה לבית. תכנון ושינוי חללים פנימיים, ניצול מלא של החלל ומתן פתרונות עיצוביים. תרגום הרצונות שלכם והקונספט למספר סקיצות שמתוכן תבחר סקיצה ואיתה נכין סט תכניות לביצוע. בחירת חומרים, צבעים וטקסטורות

פגישת ייעוץ היא פגישה לתכנון ועיצוב ממוקד של החלל לפי שעות. שינוי ועיצוב מחדש של בית קיים
ייעוץ על תכניות קיימות לפני בנייה או שיפוץ, פגישה לתכנון פרט נגרות מיוחד או מטבח, עזרה בהבנת
פוטנציאל החלל.
מדובר בפגישה חד פעמית בסופה תצאו עם הרבה ידע וטיפים שייתנו לכם את האפשרות להמשיך לבד את תהליך העיצוב והשיפוץ

הלבשת הבית זה במו קסם, ניתן לעשות מהפך בבית בלי לשבור קירות. שינוי של טקסטיל, צבעים וריהוט יוצרים הרמוניה ואופי ייחודי שהוא רק שלכם.

קצת על הסטודיו

נעים מאוד! שמי שני שרוני נחושתן
את סטודיו YUMA לתכנון ועיצוב פנים הקמתי לאחר שילדתי את לוטם, בני השני. אני בוגרת אולטימה – מרכז הבניייה הישראלי. וממשיכה ללמוד ולהשתלם על מנת להכיר את כל הטרנדים והמגמות החדשות בעולם העיצוב.

את דרכי בעולם העיצוב התחלתי בבניית ביתי שלי. התכנון של החלל, בחירת החומרים, הצבעים והטקסטורות כל כך קסם לי שהחלטתי לקחת את עיצוב הפנים צעד אחד קדימה.
הסטודיו מתמחה בבנייה, שיפוץ ועיצוב חללים פרטיים וציבוריים. סביבה מעוצבת, פונקציונאליות, קווים נקיים, שימוש נכון בצבעים, טקסטורות ותאורה הם המייחדים את העבודה של הסטודיו.
הסטודיו הוא בוטיקי וכל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב.

אני אוהבת את האתגר בעבודה שלי, ויש לי תשוקה אדירה לעולם העיצוב.
מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ

תהליך העבודה

בשלב הראשון נקיים מפגש של איסוף מידע ובניית קונספט ראשוני, בפגישה נעבור על כל החלומות והרצונות שלכם, נבחר סגנון עיצובי ונבנה פרוגרמה. בשלב השני נפתח את הרעיון העיצובי ונכין מספר סקיצות לבחירתכם. לאחר בחירת הסקיצה שאהבתם נכין סט תכניות אדריכליות לביצוע, תכניות נגרות ופריסות חללים רטובים. בשלב השלישי נבחר נכין מפרט כמויות לספקים חיצוניים (קבלנים, נגרים, אלומיניום וכו) . שלב רביעי בחירת החומרים, צבעים, ריצופים, חיפויים, מטבח, דלתות וכו. בשלב הבא במהלך השיפוץ/בנייה ביקורים בשטח על מנת לוודא שאכן כולם מיושרים עפ"י התכניות. והשלב האחרון לאחר סיום השיפוץ הום סטיילינג ובחירה של טקסטיל להלבשת הבית.

אורטל בן יהודה- הום סטיילינג

רכשנו דירה ישנה עם מרצפות דהויות ועקומות, תאורה ישנה ובכלל חזות לא מזמינה. ישבנו יחד עם שני מסטודיו יומא קבענו ביחד תקציב ומה חשוב לנו בדירה. מדירה ישנה חסרת חיים לדירה כיפית , נעימה ושיקית! תודה רבה על הכל, על הליווי הצמוד ועל הבחירות המהירות והנכונות לנו! ממליצה בחום.

אורטל בן-יהודה מתכנתת

רבקה שרוני - שיפוץ חדר הורים וחדר אמבטיה

כבר המון שנים אני רוצה לשפץ ופה ושם נפגשתי עם מעצבים. סטודיו יומא הצליחו להפיג את החששות שלי והפחד משיפוץ. אני שמחה שבחרתי בסטודיו, תמיד הגיעו בזמן, המון רגישות לצרכים שלנו כמשפחה. כיף גדול לחזור כל ערב מהעבודה ולראות את השינוי הענק

רבקה שרוני משפטנית